Кукурудза

Кукурудза – “цариця полів” не тільки в Україні, але й в усьому світі. Це найбільш вивчена культура на землі. Рослина кукурудзи є унікальним пристроєм для трансформації енергії. Одна насінина, яка важить менше 1/4 грама, продукує за сезон 500-1000 насінин. Для порівняння: із посіяної зернини пшениці ми отримуємо 50-кратне збільшення. Кукурудза є цінною продовольчою та кормовою культурою. Зерно кукурудзи містить до 12% білків, вуглеводів – 70%, жирів – 4-8%, мінеральних речовин – 1,5-2%. Один кілограм зерна містить 1,34 кормових одиниць (78 гр. перетравного протеїну). Це одна з найважливіших та найрентабельніших сільськогосподарських культур, що має надзвичайно різнобічне використання. Крім того, кукурудза майже не має відходів, тому що використовується зерно, листя, стебла, стрижні початків та навіть коріння.

Наші програми вирощування кукурудзи розроблені з урахуванням специфіки грунтів та погодних умов різних районів України.

Ми пропонуємо кращі гібриди світових лідерів PIONEER та MONSANTO.

Програмна система захисту, побудована на препаратах лінії “Green Express”, забезпечує здоровий розвиток рослини на всіх етапах від проростання та появи перших листків аж до моменту збору урожаю.

Програма включає в себе не тільки насіння та засоби захисту, але і технологію, що контролюється нашими агрономами на кожному етапі від підготовки грунту до збирання врожаю. Відпрацьовані технології та агрономічний досвід є вкрай важливими складовими успіху.

В таблиці нижче подано інформацію по програмі «Кукурудза» 2018 року:

   Препарат, діюча речовинаНорма, л,кг/га   Об’єкти
   Насіння Monsanto и Pioneer протруєне70 000
   Після посіву
   ЕКРАН ТОТАЛ, ацетохлор, 900 г/л2.5 Однорічні злакові і дводольні бур’яни
   ЕКСТРАЗІН, тербутилазін, 500 г/л1.0
   2-4 листок
   НІКА ПЛЮС,  нікосульфурон, 500 г/кг
+ римсульфурон, 250 г/кг
0.05 Однорічні  дводольні бур’яни та злакові бур’яни, в тому числі пирій повзучий
 

   РАПІДУС,        йодосульфурон-метил, 50 г/кг                               + мефенприн-діетил, 150 г/кг0.05
   ФЛЕЙМ ПЛЮС, флорасулам, 50 г/кг0.10
   ЕСКОРТ БІО, ПАВ
0.50
   КАЛМЕР, силіконовий піногасник0.03

*гібриди та система захисту оновлюється щорічно

**по всіх питаннях стосовно ціни програми та фінансування звертайтесь до представника компанії КМД  за телефоном 044 254 3411

Доставка насіння та ЗЗР за відбувається за рахунок компанії КМД.

Надійні фінансові партнери КМД надають можливість отримати 100% фінансування під програму. Оформлення залогу тільки на поля під програмою. Проста схема оформлення фінансування (один кредитний договір на всі програми та системи захисту по всіх культурах). Фінансування програми можливо під 11% річних із прив’язкою до курсу долара або під 19% річних у гривні.

Є можливість розрахунку у натуральній формі (зерном). Компанія закуповує урожай за ринковими цінами, а також надає своїм партнерам послуги зберігання зерна на елеваторах.

COPYRIGHT 2022 | cropmaster.com.ua