Павутинний кліщ на сої. Засоби захисту.

 Павутинний кліщ на сої. Засоби захисту.

НА ВАШОМУ ПОЛІ ПАВУТИННИЙ КЛІЩ ? – ДІЙТЕ ТЕРМІНОВО!

У спекотну посушливу погоду активно розвивається один із основних шкідників сої – павутинний кліщ. Фермери, які вже стикалися з цією проблемою на практиці, знають, що ця майже не помітна неозброєному оку комаха здатна за короткий час буквально знищити рослину і призвести до великих збитків.


Наш провідний агрономом, Олег Тринчук  дає корисні поради:

“Личинки і дорослі особини, висмоктуючи сік із листя, можуть знизити врожайність сої на 15–20%. Економічний поріг шкідливості на сої настає вже при 10–12 кліщах на 100 листів. Перша ознака того, що ваш урожай під загрозою, – поява на рослинах жовтуватих і червонуватих цяток.

Якщо ви побачили це на вашому полі, терміново займіться знешкодженням павутинного кліща! З-поміж різноманіття ЗЗР, які сьогодні представлені на українському ринку, репутацію перевірені і дієві засоби здобули препарати «Префект» і «Калігула» SС, КС від компанії «GreenExpress».


Префект ( http://greenexpress.com.ua/Insecticides/54) – це контактний акарицид із вираженою кишковою дією. Він проникає в тканину рослин міжклітинними проміжками. Дія препарату спрямована на яйця, личинки та німфи павутинного кліща, які гинуть після обприскування. І хоча на дорослих особин він не впливає, зате стерилізує самок, які відкладають нежиттєздатні яйця. Імаго гинуть природною смертю через 7–10 днів.


Калігула  SС, КС (http://greenexpress.com.ua/acaricide/75) чинить швидку паралізуючу дію на рухомих стадіях розвитку кліщів і призводить до повного знищення личинок, німфи, імаго, а також проявляє високу овіцидну дію. Не здійснює негативного впливу на корисних комах, у т.ч. бджіл”.

Відеопрогравач

07/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Fatal error: Call to undefined function twentyseventeen_get_svg() in /home/ab312161/cropmaster.com.ua/www/wp-content/themes/cropmaster/single.php on line 31