Соя

Соя є універсальною культурою за своїм біохімічним складом. Насіння сої містить в середньому 33-52% білків, 25% напіввисихаючої олії, 24% вуглеводів, 5% зольних елементів. Вона є важливою продовольчою культурою та займає перше місце у світовому виробництві рослинної олії. Соєвий білок за амінокислотним складом наближається до білків тваринного походження та добре засвоюється як людиною, так і тваринами. Cоя забезпечує ґрунт азотом, покращує його структуру та є цінним попередником для подальших культур в сівозміні. Ця культура має найвищі темпи приросту виробництва в світі та є однією з найприбутковіших культур.

Наші програми вирощування не ГМО сої розроблені з урахуванням специфіки грунтів та погодних умов різних районів України. Ми пропонуємо високоефективні з точки зору вмісту протеїну та врожайності сорти сої з тих провінцій Канади, де кліматичні умови найбільш подібні до наших.

До того, як потрапити до наших клієнтів, насіння сої проходить підготовку на найсучаснішому обладнанні данської компанії CIMBRIA. Воно відбраковує слабкі та хворі боби, чітко розподіляє насіння по фракціях. Підготовлене насіння сої протруюється фунгіцидом та обробляється мікроелементами, що підживлять насінину на першому етапі росту.

Програмна система захисту, побудована на препаратах лінії “Green Express”, забезпечує здоровий розвиток рослини на всіх етапах від проростання та появи перших листків аж до моменту збору урожаю. Саме ефективне використання ЗЗР суттєво підвищує продуктивність вирощування сої по програмі.

Враховуючи здатність сої виробляти азот та його значення для росту рослини, ми пропонуємо в програмі надійний інокулянт Hi Stick від компанії BASF, що забезпечує ефективну фіксацію азоту.

Програма включає в себе не тільки насіння та засоби захисту, але і технологію, що контролюється нашими агрономами на кожному етапі від підготовки грунту до збирання врожаю. Відпрацьовані технології та агрономічний досвід є вкрай важливими складовими успіху особливо у вирощуванні не ГМО сої.

В таблиці нижче подано інформацію по програмі «Соя» 2018 року:

   Препарат, діюча речовинаНорма, л,кг/га   Об’єкти
   Насіння сої0.12
   Інокулянт HiStick BASF0.4
   Після посіву
   МЕТРІКС, метрибузин, 700 г/кг0.5 Однорічні злакові і дводольні бур’яни
   ЕКСТРАЗІН, тербутилазин, 500 г/л0.5
   1-2 трилисник
   БЕНТАГРАН, бентазон, 480 г/л1 Однорічні  дводольні бур’яни
   СОЙГАРД  ГОЛД, ацифлуорфен, 214 г/л1
   ЕСКОРТ ОЙЛ, ПАР0.8
   КАРАТЕЛЬ, лямбда-цигалотрин, 50 г/л0.2 Тютюновий трипс, кліщі, клопи, реп’яшка,  бульбочкові довгоносики
   через 10 днів після попереднього обробітку
   ГРАМІДІН, клетодим, 240 г/л0.4 Однорічні та багаторічні злакові бур’яни
   ЕСКОРТ КОМПЛЕКТ, прилипач1.2
   АЛЬФАЗОЛ, імідаклоприд, 200 г/л0.2 Види совок,  клопи, реп’яшка, акацієва вогнівка

*сорти сої та система захисту оновлюється щорічно

**по всіх питаннях стосовно ціни програми та фінансування звертайтесь до представника компанії КМД  за телефоном 044 254 3411

Доставка насіння та ЗЗР за відбувається за рахунок компанії КМД.

Надійні фінансові партнери КМД надають можливість отримати 100% фінансування під програму. Оформлення залогу тільки на поля під програмою. Проста схема оформлення фінансування (один кредитний договір на всі програми та системи захисту по всіх культурах). Фінансування програми можливо під 11% річних із прив’язкою до курсу долара або під 19% річних у гривні. 

Є можливість розрахунку у натуральній формі (зерном). Компанія закуповує урожай за ринковими цінами, а також надає своїм партнерам послуги зберігання зерна на елеваторах.

COPYRIGHT 2022 | cropmaster.com.ua