Соняшник

Однією з основних технічних культур для виробництва рослинної олії  та шроту є соняшник. В своєму складі він має 47-55% жирних кислот, 27% вуглеводів  та  20%  білків.  Соняшниковий  шрот  є  цінним  джерелом  легкодоступного протеїну та не поступається соєвому.  Дана  культура  є  стратегічною для  вирощування,  особливо  для  південних  регіонів.  Щорічно спостерігаеться невелике зростання  площі  посівів  в основному за рахунок північних та західних областей.

Наші програми вирощування соняшника розроблені з урахуванням специфіки грунтів та погодних умов різних районів України. За умов обґрунтованого дотримання технології вирощування соняшник забезпечує стабільний прибуток, але для цього необхідні ретельно розроблені програми вирощування та постійний догляд.

Ми пропонуємо кращі гібриди компанії SYNGENTA  із високим потенціалом урожайності.

Програмна система захисту, побудована на препаратах лінії “Green Express”, забезпечує здоровий розвиток рослини на всіх етапах від проростання та появи перших листків аж до моменту збору урожаю.

Програма включає в себе не тільки насіння та засоби захисту, але і технологію, що контролюється нашими агрономами на кожному етапі від підготовки грунту до збирання врожаю. Відпрацьовані технології та агрономічний досвід є вкрай важливими складовими успіху.

В таблиці нижче подано інформацію по програмі «Соняшник» 2018 року:

   Препарат, діюча речовинаНорма, л,кг/га   Об’єкти
   Насіння Syngenta протруєне60 000
   Після посіву
   ПРОПОЗАН, пропізохлор, 720 г/л2.0 Однорічні злакові, дводольні бур’яни та злакові бур’яни

   ЕКСТРАЗІН, тербутилазин, 500 г/л
0.60
   СТРАТЕГ, прометрин, 500 г/л1.0
   1-4 пара листків
   ГРАМІДІН, клетодим, 240 г/л0.40 Однорічні злакові, дводольні бур’яни  та злакові бур’яни
   ЕСКОРТ КОМПЛЕКТ, прилипач1.20
   Зірочка
   КОМПОЗИТ, карбендазим, 500 г/л1.5 Фомоз, Фомопсіс, Пероноспороз

*гібриди та система захисту оновлюється щорічно

**по всіх питаннях стосовно ціни програми та фінансування звертайтесь до представника компанії КМД  за телефоном 044 254 3411

Доставка насіння та ЗЗР за відбувається за рахунок компанії КМД.

Надійні фінансові партнери КМД надають можливість отримати 100% фінансування під програму. Оформлення залогу тільки на поля під програмою. Проста схема оформлення фінансування (один кредитний договір на всі програми та системи захисту по всіх культурах). Фінансування програми можливо під 11% річних із прив’язкою до курсу долара або під 19% річних у гривні.

Є можливість розрахунку у натуральній формі. Компанія закуповує урожай за ринковими цінами, а також надає своїм партнерам послуги зберігання врожаю на елеваторах.

COPYRIGHT 2022 | cropmaster.com.ua