Захист рослин

ТОВ Кроп Майстер Дистрибьюшн  пропонує комплексні системи захисту основних сільськогосподарських культур, які зарекомендували себе як ефективні й економічно вигідні, та знайшли своє застосування у арсеналі багатьох сільгосппідприємств України.

Системи захисту рослин забезпечують повний захист рослини на всіх етапах її розвитку, розпочинаючи з передпосівної обробки ґрунту, висіву та проростання, фаз кущіння та появи перших листків аж до моменту збору урожаю. Вони являються важливою складовою інтенсифікації виробництва, суттєво збільшуючи продуктивність культур.

Окрім засобів захисту, які входять до складу розроблених нами Систем захисту, ми пропонуємо широку гаму різних препаратів, які допоможуть вирішити всі можливі проблеми, що виникають у процесі вирощування та збирання врожаю.

Наші досвідчені агрономи надають повну інформацію щодо строків та норм внесення кожного препарату з урахуванням культури та особливостей ґрунту.

Всі препарати пройшли державну реєстрацію в Україні, мають необхідні дозвільні документи.  

Препарати  показали себе якісними та ефективними засобами захисту рослин й не поступаються найкращим світовим аналогам завдяки досконалій системі контролю за якістю препаратів. Швейцарська компанія SGS здійснює контроль за якістю на всіх етапах виробництва, починаючи із закупівлі сировини та закінчуючи сертифікацією кінцевого продукту.

*по всіх питаннях стосовно ціни програми та фінансування звертайтесь до представника компанії КМД  за телефоном 044 254 3411

COPYRIGHT 2022 | cropmaster.com.ua